Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Literacki sukces dziewcząt z klasy V !

Dziewczęta z klasy piątej: Wiktoria Piechucka i Natalia Śliwkiewicz zdobyły II miejsce w Gminnym Konkursie Literackim pt: "W świecie książek Małgorzaty Musierowicz",  który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Strykowie.

Konkurs składał się z mini testu, zadania niespodzianki, trzeba było również narysować komiks ilustrujący fragment powieści M.Musierowicz. Należało też odgadnąć, której osoby dotyczy podany fragment powieści.

Natalia i Wiktoria wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat książek M. Musierowicz i zdobyły II miejsce spośród pięciu gminnych szkół. GRATULUJEMY!

r