Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 18.(środa)03.2015 r Kibice-uczniowie klas VI SP i I,II,III gimnazjum ZSNr2 Bratoszewice w sumie 36 osób wybrali się wraz opiekunami Panią Dyrektor Ewą Piórkowską ,Panem Łukaszem Kaźmierczakiem i Panią Barbarą Antczak-Sadowska na mecz w piłce siatkowej kobiet Budowlani Łódź z Atom Trefl Sopot, który odbywał się w Hali Atlas Arena w Łodzi. Nasza grupa miała przyjemność zająć miejsca obok wiernych kibiców siatkarek ,,Budowlani ''i wraz z nimi bardzo dzielnie kibicować naszym łódzkim siatkarką . Cały mecz trwał 3 sety, okazał się porażką dla naszych siatkarek ,które przegrały z Atomem 1:3. My jednak jesteśmy im bardzo wdzięczni za wspaniałą wytrwałą rywalizację i dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń sportowych godnych naśladowania.

BA-S.