Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 18.(środa)03.2015 r Kibice-uczniowie klas VI SP i I,II,III gimnazjum ZSNr2 Bratoszewice w sumie 36 osób wybrali się wraz opiekunami Panią Dyrektor Ewą Piórkowską ,Panem Łukaszem Kaźmierczakiem i Panią Barbarą Antczak-Sadowska na mecz w piłce siatkowej kobiet Budowlani Łódź z Atom Trefl Sopot, który odbywał się w Hali Atlas Arena w Łodzi. Nasza grupa miała przyjemność zająć miejsca obok wiernych kibiców siatkarek ,,Budowlani ''i wraz z nimi bardzo dzielnie kibicować naszym łódzkim siatkarką . Cały mecz trwał 3 sety, okazał się porażką dla naszych siatkarek ,które przegrały z Atomem 1:3. My jednak jesteśmy im bardzo wdzięczni za wspaniałą wytrwałą rywalizację i dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń sportowych godnych naśladowania.

BA-S.