Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Spotkanie z prof. Jędrzejko

W dniu 21 stycznia 2019 r. rodzice uczniów naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym pt. "Kiedy i dlaczego dzieci ryzykują – profilaktyka zachowań ryzykownych. Wzmacnianie czynników ochronnych na poziomie rodziny. Rodzice jako wzory wychowawcze”, które poprowadził prof. Mariusz Jędrzejko - dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej.

Prowadzący w sposób dla siebie charakterystyczny, pokazał sposoby modelowania zachowań dzieci i młodzieży, udzielając przy tym wielu praktycznych wskazówek wychowawczych.

Profesor poruszył min. kwestie jak być rodzicem w XXI wieku, jak zapanować nad technologią komputerową, oraz jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu dziecka.

Profesora można między innymi posłuchać na https://www.youtube.com/watch?v=GPlA7ag-s_c