Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Spotkanie z prof. Jędrzejko

W dniu 21 stycznia 2019 r. rodzice uczniów naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym pt. "Kiedy i dlaczego dzieci ryzykują – profilaktyka zachowań ryzykownych. Wzmacnianie czynników ochronnych na poziomie rodziny. Rodzice jako wzory wychowawcze”, które poprowadził prof. Mariusz Jędrzejko - dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej.

Prowadzący w sposób dla siebie charakterystyczny, pokazał sposoby modelowania zachowań dzieci i młodzieży, udzielając przy tym wielu praktycznych wskazówek wychowawczych.

Profesor poruszył min. kwestie jak być rodzicem w XXI wieku, jak zapanować nad technologią komputerową, oraz jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu dziecka.

Profesora można między innymi posłuchać na https://www.youtube.com/watch?v=GPlA7ag-s_c