Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Wyjazd SKKT "BRATKI" do Warszawy

W dniu 23 listopada 2019 roku grupa formalnych członków SKKT "BRATKI" wybrała się do Warszawy na rajd pieszy. Do stolicy z Bratoszewic grupa piechurów dojechała pociągiem. Pierwszym punktem rajdu był wjazd windą na taras widokowy, na XXX piętrze w Pałacu Kultury i Nauki. Uczniowie podziwiali piękną panoramę stolicy a rodzice oceniali w jakim stopniu widok Warszawy zmienił się na przestrzeni kilkunastu lat. Następnie uczestnicy zakupili bilety na metro i wyruszyli zrealizować główny punkt programu. Ze stacji Warszawa Centrum przejechali na Stare Bielany. Tutaj na dziedzińcu Akademii Wychowania Fizycznego została przypomniana uczestnikom postać marszałka Józefa Piłsudskiego oraz jego zasługi dla rozwoju sportu w Polsce. Przechodząc do Lasu Bielańskiego uczestnicy podziwiali bazę sportową uczelni. Las Bielański wywarł ogromne wrażenie na uczestnikach rajdu. Niewielu piechurów spodziewało się, że w niedalekiej odległości od centrum stolicy znajduję się urokliwy rezerwat leśny z licznymi i ogromnymi starodrzewiami. Po marszu wróciliśmy do centrum aby podziwiać Warszawę w nocnej iluminacji. Ogromną frajdą dla uczestników rajdu okazał się przejazd pociągiem i metrem. Następny rajd dla formalnych członków SKKT "Bratki" planowany jest wiosną. Tym razem wybierzemy się do Tomaszowa Mazowieckiego.