Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS 2019

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z HIV/AIDS na terenie I Liceum Ogólnokształcącego w Głownie odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pt. „Ne daj szansy AIDS. Bądź odpowiedzialny”. Konkurs Został objęty honorowym patronatem Starosty Zgierskiego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Zgierzu. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 44 uczniów ze szkół podstawowych z powiatu zgierskiego. Inicjatorką Konkursu była nauczycielka biologii i chemii, pani Marta Polit-Wawrzyn. Naszą Szkołę reprezentowały 2 uczennice z klasy VII: Zofia Pietrucha i Natalia Horodecka.
Młodzież musiała rozwiązać test jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, który obejmował różnorodne zagadnienia z tematyki HIV/AIDS.
Nasza uczennica Zofia uplasowała się na II miejscu.
Uczestnicy Konkursu, w czasie oczekiwania na wyniki konkursu wzięli udział w warsztatach z technologii informatycznej przygotowanych przez nauczyciela informatyki – pana Błażeja Wieteskę oraz w spotkaniu teatralnym, które zorganizowała nauczycielka języka polskiego – pani Anna Kotulska. Gratulujemy udziału i osiągniętych wyników!!!