Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Przedstawienie dla najmłodszych!

Dnia 24 listopada 2014 roku odbył się spektakl dla najmłodszych klas. Do naszej szkoły przyjechali aktorzy z Krakowskiego Biura Promocji Kultury, aby przedstawić sztukę pt. "Wielkie Psotki Małej Dorotki". Historia opowiadała o tytułowej Dorotce, która uwielbiała słodycze i nie lubiła sprzątać, jej brat był zaś typowym przeciwieństwem- uwielbiał warzywa i ekologie. W historii pojawił się też Śmieci Król Ekologii Wróg. Dziewczynka słuchała złego króla, ale z czasem jej brat, wyjaśnił jej jak ważny jest porządek i zdrowe odżywianie. Przekonał też do tego złego króla, więc cała historia zakończyła się happy-end'em. Artyści w śpiewając nauczyli najmłodszych, jak segregować śmieci. Nasi uczniowie nawet pomagali w sprzątaniu i segregacji. Dlatego śmiało mogę stwierdzić, że przedstawienie bardzo się podobało. Dziękujemy gminie Stryków za sfinansowanie tego przedstawienia.