Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 22 lutego tego roku sztandar naszej szkoły brał udział w uroczystości upamiętniającej 152. rocznicę bitwy stoczonej pod Dobrą, w Powstaniu Styczniowym. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętych w Kościele Rzymskokatolickim i Starokatolickim Mariawitów w Dobrej.  Po niej odbył się spektakl "Desperacja" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej wraz z aktorem i reżyserem- Krzysztofem Kaczmarkiem.  Około godz. 11.15 nastąpił przemarsz na cmentarz, gdzie przy Mogile uczestników bitwy pod Dobrą odbył się dalszy ciąg uroczystości. Uczestnikom obchodów przybliżono wydarzenia tamtych dni. Na koniec złożono kwiaty pod pomnikiem.

Pelska Aleksandra.