Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 22 lutego tego roku sztandar naszej szkoły brał udział w uroczystości upamiętniającej 152. rocznicę bitwy stoczonej pod Dobrą, w Powstaniu Styczniowym. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętych w Kościele Rzymskokatolickim i Starokatolickim Mariawitów w Dobrej.  Po niej odbył się spektakl "Desperacja" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej wraz z aktorem i reżyserem- Krzysztofem Kaczmarkiem.  Około godz. 11.15 nastąpił przemarsz na cmentarz, gdzie przy Mogile uczestników bitwy pod Dobrą odbył się dalszy ciąg uroczystości. Uczestnikom obchodów przybliżono wydarzenia tamtych dni. Na koniec złożono kwiaty pod pomnikiem.

Pelska Aleksandra.