Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Dnia 22 lutego tego roku sztandar naszej szkoły brał udział w uroczystości upamiętniającej 152. rocznicę bitwy stoczonej pod Dobrą, w Powstaniu Styczniowym. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętych w Kościele Rzymskokatolickim i Starokatolickim Mariawitów w Dobrej.  Po niej odbył się spektakl "Desperacja" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej wraz z aktorem i reżyserem- Krzysztofem Kaczmarkiem.  Około godz. 11.15 nastąpił przemarsz na cmentarz, gdzie przy Mogile uczestników bitwy pod Dobrą odbył się dalszy ciąg uroczystości. Uczestnikom obchodów przybliżono wydarzenia tamtych dni. Na koniec złożono kwiaty pod pomnikiem.

Pelska Aleksandra.