Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 22 lutego tego roku sztandar naszej szkoły brał udział w uroczystości upamiętniającej 152. rocznicę bitwy stoczonej pod Dobrą, w Powstaniu Styczniowym. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętych w Kościele Rzymskokatolickim i Starokatolickim Mariawitów w Dobrej.  Po niej odbył się spektakl "Desperacja" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej wraz z aktorem i reżyserem- Krzysztofem Kaczmarkiem.  Około godz. 11.15 nastąpił przemarsz na cmentarz, gdzie przy Mogile uczestników bitwy pod Dobrą odbył się dalszy ciąg uroczystości. Uczestnikom obchodów przybliżono wydarzenia tamtych dni. Na koniec złożono kwiaty pod pomnikiem.

Pelska Aleksandra.