Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Gminne Turnieje Unihokeja w Dobrej

W dniu 30 października dziewczęta i chłopcy z roczników 2007 i młodsi ( kl. VII, VI i V), wzięli udział w Gminnym Turnieju Unihokeja w Dobrej. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłpców odniosła zwycięstwo.

Następnego dnia w tych samych rozgrywkach wzięli udział chłopcy z klasy VII. Nasza drużyna prowadzona przez p. Łukasz Kaźmierczaka okazała się bezkonkurencyjna i zajęła również I miejsce. Chłopcy w najbliższym czasie będą reprezentowali naszą Szkołę w rozgrywkach na poziomie powiatowym.

Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach i gratulujemy wygranej!