Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Przedstawienie Teatru "Zwierciadło"

W dniu 20 listopada 2018r. szkołę po raz kolejny odwiedził zaprzyjaźniony teatr ,, Zwierciadło” z Łodzi. Spektakl jest kontynuacją cyklu spotkań profilaktycznych przygotowanych dla starszej grupy odbiorców.

Uczniowie klas V- VIII i III gimnazjum uczestniczyli w poruszającym problem uzależnienia od narkotyków i dopalaczy przedstawieniu pt. ,,W podziemiach metra- drzazgi”. Historia przedstawiona przez aktorów bardzo głęboko porusza, a jednocześnie w sposób obrazowy przedstawia zgubny wpływ narkotyków i dopalaczy. Pokazuje, jak łatwo jest przekroczyć bezpieczną granicę i jak trudno wyjść z uzależnienia.

Spotkanie zostało bardzo ciepło przyjęte przez młodzież i nauczycieli.

Sztukę obejrzeliśmy dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strykowie, za co serdecznie dziękujemy.