Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Przedstawienie Teatru "Zwierciadło"

W dniu 20 listopada 2018r. szkołę po raz kolejny odwiedził zaprzyjaźniony teatr ,, Zwierciadło” z Łodzi. Spektakl jest kontynuacją cyklu spotkań profilaktycznych przygotowanych dla starszej grupy odbiorców.

Uczniowie klas V- VIII i III gimnazjum uczestniczyli w poruszającym problem uzależnienia od narkotyków i dopalaczy przedstawieniu pt. ,,W podziemiach metra- drzazgi”. Historia przedstawiona przez aktorów bardzo głęboko porusza, a jednocześnie w sposób obrazowy przedstawia zgubny wpływ narkotyków i dopalaczy. Pokazuje, jak łatwo jest przekroczyć bezpieczną granicę i jak trudno wyjść z uzależnienia.

Spotkanie zostało bardzo ciepło przyjęte przez młodzież i nauczycieli.

Sztukę obejrzeliśmy dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strykowie, za co serdecznie dziękujemy.