Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dnia 5.11.2014 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Brali w nim udział uczniowie z klas III podstawówki i klas II i III gimnazjum. Nasi najmłodsi koledzy przedstawili scenkę na temat rozbicia dzielnicowego Polski na Rosję, Prusy i Austrie. Ich występy przeplatały się z wypowiedziami prowadzących Bartosza Zuchory, Krystiana Kałuży i Kamila Kałuży. Mogliśmy również posłuchać charakterystycznych pieśni jakie towarzyszyły walczącym o niepodległość Polakom. Były to m.in. ‘’Rota” , „Rozkwitały pąki białych róż” , „Piechota”. Był to bardzo uroczysty dzień, w którym mogliśmy przenieść się w tamte czasy i poczuć się jak ludzie którzy uczestniczyli w walce o niepodległość naszego kraju. Oglądając występy naszych kolegów uzmysłowiliśmy sobie jak ważny był to dla Polski dzień.

Klaudia Tańska