Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 5.11.2014 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Brali w nim udział uczniowie z klas III podstawówki i klas II i III gimnazjum. Nasi najmłodsi koledzy przedstawili scenkę na temat rozbicia dzielnicowego Polski na Rosję, Prusy i Austrie. Ich występy przeplatały się z wypowiedziami prowadzących Bartosza Zuchory, Krystiana Kałuży i Kamila Kałuży. Mogliśmy również posłuchać charakterystycznych pieśni jakie towarzyszyły walczącym o niepodległość Polakom. Były to m.in. ‘’Rota” , „Rozkwitały pąki białych róż” , „Piechota”. Był to bardzo uroczysty dzień, w którym mogliśmy przenieść się w tamte czasy i poczuć się jak ludzie którzy uczestniczyli w walce o niepodległość naszego kraju. Oglądając występy naszych kolegów uzmysłowiliśmy sobie jak ważny był to dla Polski dzień.

Klaudia Tańska