Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 16 października 2017r w naszej szkole odbył się Apel z okazjii Dnia Papieskiego. Klasa V pod okiem katechety przygotowała apel w którym uczestniczyły klasy I-VII oraz II-IIIgimnazjum

Wydarzenie zapoczątkowała mowa Pana Zbigniewa Motyla, który przedstawił na czym będzie polegał apel. Następnie Marcin Ogłaska przedstawił informacje o papieżu, a sześcioro uczniów przedstawiło życiorys Jana Pawła II w postaci lekcji religii. Po scence dzieci z chórku zaśpiewały piosenkę, której prowadzącą była Natalia Szepke.  Na koniec nadszedł czas na wręczenie nagród za konkurs plastyczny o papieżu. Pani dyrektor wraz z Panem Zbigniewem Motylem wręczyli nagrody. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła Lidka Piestrzeniewicz z klasy VII.

Pni Dyrektor zakończyła Apel słowami podziękowania.

Weronika Walerych i Weronika Roszczypała kl VII