Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Dnia 16 października 2017r w naszej szkole odbył się Apel z okazjii Dnia Papieskiego. Klasa V pod okiem katechety przygotowała apel w którym uczestniczyły klasy I-VII oraz II-IIIgimnazjum

Wydarzenie zapoczątkowała mowa Pana Zbigniewa Motyla, który przedstawił na czym będzie polegał apel. Następnie Marcin Ogłaska przedstawił informacje o papieżu, a sześcioro uczniów przedstawiło życiorys Jana Pawła II w postaci lekcji religii. Po scence dzieci z chórku zaśpiewały piosenkę, której prowadzącą była Natalia Szepke.  Na koniec nadszedł czas na wręczenie nagród za konkurs plastyczny o papieżu. Pani dyrektor wraz z Panem Zbigniewem Motylem wręczyli nagrody. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła Lidka Piestrzeniewicz z klasy VII.

Pni Dyrektor zakończyła Apel słowami podziękowania.

Weronika Walerych i Weronika Roszczypała kl VII