Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 16 października 2017r w naszej szkole odbył się Apel z okazjii Dnia Papieskiego. Klasa V pod okiem katechety przygotowała apel w którym uczestniczyły klasy I-VII oraz II-IIIgimnazjum

Wydarzenie zapoczątkowała mowa Pana Zbigniewa Motyla, który przedstawił na czym będzie polegał apel. Następnie Marcin Ogłaska przedstawił informacje o papieżu, a sześcioro uczniów przedstawiło życiorys Jana Pawła II w postaci lekcji religii. Po scence dzieci z chórku zaśpiewały piosenkę, której prowadzącą była Natalia Szepke.  Na koniec nadszedł czas na wręczenie nagród za konkurs plastyczny o papieżu. Pani dyrektor wraz z Panem Zbigniewem Motylem wręczyli nagrody. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła Lidka Piestrzeniewicz z klasy VII.

Pni Dyrektor zakończyła Apel słowami podziękowania.

Weronika Walerych i Weronika Roszczypała kl VII