Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Na początku grudnia 2014 roku p. Piotr Banaszek oraz p. Małgorzata Wiaderkiewicz przeprowadzili konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Uczestnikami konkursu byli uczniowie gimnazjum Asia Tomczyk, Anna Burtka, Wiktoria Ferenc, Aleksandra Pelska, Anna Jarmusz, Katarzyna Starus, Patrycja Szadkowska, Natalia Wiśniewska, Iza Borowiak, Patrycja Karwacka, Krzysztof Pelski, Krzysztof Dutkiewicz, Damian Proga, Marcin Kałuża oraz uczniowie szkoły podstawowej Marcel Ruta i Kacper Kosma. Oceniane były zarówno umiejętności językowe jak i kreatywność i wykonanie. Dnia 19.12.2014 roku wyłoniono zwycięzcę, okazało się że najładniejszą kartkę wykonała Asia Tomczyk. Zwyciężczynię oraz uczestników nagrodzono licznymi prezentami.
Uczniom konkurs bardzo się podobał a każdy z nich zapowiedział uczestnictwo w kolejnych edycjach konkursu.

Ola Pelska