Wpłata na obiady
za październik wynosi:
66,00 zł

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Dnia 28 stycznia 2016 roku o godzinie 10:35 na sali gimnastycznej zostały rozpoczęte uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie przygotowali zabawne programy artystyczne. Na początku zatańczyły przedszkolaczki wraz z zerówką. Następnie uczniowie klas szkoły podstawowej prezentowali wierszyki, piosenki i przedstawienia, które wywoływały na twarzach babć i dziadków uśmiech oraz przywoływały liczne wspomnienia z dzieciństwa. Uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią zatańczyli walca, do którego zaprosili babcie i dziadków. Występowała również klasa II gimnazjum, która zaprezentowała taniec pt. „Laleczki”, do którego przygotowała ich pani Bożena Urquidi. Na koniec dziewczęta z klasy III gimnazjum śpiewały piosenki.

Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami od babć i dziadków, którzy byli dumni ze swych ukochanych wnucząt i zostali przez nich obdarowani licznymi upominkami. Podczas trwania całego programu artystycznego goście mogli częstować się licznymi smakołykami.

 

Agnieszka Szcześniak