Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Uczniowie Gimnazjum Agniszka Szcześniak i Miłosz Kalinowski pod opieką p. Elżbiety Foks w dniu 6.04.2017r. udali się na IX POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY do Zespołu Szkół Nr 1 w Zgierzu. Pierwszy etap konkursu polegał na pisemnym rozwiązaniu testu ekologicznego i testu o tematyce geograficznej z zastosowaniem mapy konturowej Polski. Drugi etap konkursu to przedstawienie prezentacji multimedialnej na temat: RECYKLING A DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW. Suma punktów z dwóch etapów stanowiła o zajętym miejscu. Najwyższą ilość punktów uzyskał nasz uczeń Miłosz Kalinowski zajmując I miejsce. Bardzo dobrze wypadła również Agnieszka Szcześniak, która w prezentacji zawarła bardzo oryginalne pomysły na ponowne wykorzystanie odpadów. Gratulujemy serdecznie!