Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Uczniowie Gimnazjum Agniszka Szcześniak i Miłosz Kalinowski pod opieką p. Elżbiety Foks w dniu 6.04.2017r. udali się na IX POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY do Zespołu Szkół Nr 1 w Zgierzu. Pierwszy etap konkursu polegał na pisemnym rozwiązaniu testu ekologicznego i testu o tematyce geograficznej z zastosowaniem mapy konturowej Polski. Drugi etap konkursu to przedstawienie prezentacji multimedialnej na temat: RECYKLING A DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW. Suma punktów z dwóch etapów stanowiła o zajętym miejscu. Najwyższą ilość punktów uzyskał nasz uczeń Miłosz Kalinowski zajmując I miejsce. Bardzo dobrze wypadła również Agnieszka Szcześniak, która w prezentacji zawarła bardzo oryginalne pomysły na ponowne wykorzystanie odpadów. Gratulujemy serdecznie!