Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Uczniowie Gimnazjum Agniszka Szcześniak i Miłosz Kalinowski pod opieką p. Elżbiety Foks w dniu 6.04.2017r. udali się na IX POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY do Zespołu Szkół Nr 1 w Zgierzu. Pierwszy etap konkursu polegał na pisemnym rozwiązaniu testu ekologicznego i testu o tematyce geograficznej z zastosowaniem mapy konturowej Polski. Drugi etap konkursu to przedstawienie prezentacji multimedialnej na temat: RECYKLING A DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW. Suma punktów z dwóch etapów stanowiła o zajętym miejscu. Najwyższą ilość punktów uzyskał nasz uczeń Miłosz Kalinowski zajmując I miejsce. Bardzo dobrze wypadła również Agnieszka Szcześniak, która w prezentacji zawarła bardzo oryginalne pomysły na ponowne wykorzystanie odpadów. Gratulujemy serdecznie!