Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

10 października 2016 roku na 3. godzinie lekcyjnej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunem jest pani Izabela Wykrętowicz. W komisji wyborczej zasiadali: Natalia Sobierajska z klasy II a oraz Agnieszka Szcześniak i Adam Czerwonka z klasy III a pod opieką pani Anny Zielkowskiej – Danisz i pani Izabeli Wykrętowicz. Na liście kandydatów znalazły się 22 nazwiska. Do głosowania przystąpiło 110 uczniów z klas IV – VI SP i I – III gimnazjum. Podczas wyborów każdy uczeń był proszony o wybranie maksymalnie 3 spośród wszystkich kandydatów, wybranie większej ilości osób było jednoznaczne z unieważnieniem głosu.

Największą liczbę głosów uzyskała Hanna Kumidaj z klasy III  gimnazjum, a co za tym idzie, została przewodniczącą szkoły. Funkcję zastępcy będzie pełnić Lidia Piestrzeniewicz z klasy VI, stanowisko sekretarza obejmie Katarzyna Stępniak z klasy II a, a funkcja skarbnika będzie należała do Miłosza Kalinowskiego z klasy III a. W skład zarządu wchodzą: Natalia Ziółkowska, Natalia Ruta, Zuzanna Piotrowska, Mateusz Florczak, Kamila Zych i Agata Prusinowska. W poczcie sztandarowym będą: Natalia Sobierajska, Mateusz Dudkiewicz i Agnieszka Szcześniak, a w poczcie zastępczym Martyna Mrzygłód, Dawid Łapacz i Julia Frątczak. Specjalistami od nagłośnienia zostali Hubert Miśkiewicz i Adam Czerwonka z klasy III gimnazjum.

Agnieszka Szcześniak