Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Konkurs o Unii Europejskiej

W dniu 29 maja 2019 roku w SP w Bratoszewicach został przeprowadzony XVIII gminny konkurs o Unii Europejskiej. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy o Unii Europejskiej, kształtowanie pro-europejskich postaw, rozwijanie wiedzy uczniów na temat historii Unii Europejskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach i Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strykowie. Drużyny składały się z 3 uczniów. Konkurs składał się z części testowej (kahoot), części pytań otwartych oraz układanie z puzzli obiektów charakterystycznych. Konkurs prowadziły uczennice klasy VIII. Pierwsze miejsce zajęła szkoła ze Strykowa, miejsce drugie zaś szkoła z Bratoszewic. Pamiątkowe dyplomy i książki wręczyła pani dyrektor Iwona Ciecińska. Nagrody oraz gadżety zostały ufundowane przez Urząd Miejski w Strykowie. Konkurs został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego Adama Rutkowskiego i Piotra Banaszka.