Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 16 października na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się apel z okazji Dnia papieskiego.

Na początku apelu została wykonana pieśń „Santo Subito” w wykonaniu Asi Tomczyk i Karoliny Florczak. Następnie przedstawiony był krótki opis życia Karola Wojtyły. Wspomniane było między innymi kiedy się urodził, gdzie studiował, jak został papieżem, kiedy umarł. Kolejnie była zaśpiewana pieśń „Taki duży taki mały” w wykonaniu klasy III podstawówki. Na zakończenie apelu było przedstawione życie zwykłych ludzi którzy zostali Świętymi lub Błogosławionymi na zasadzie pokazania ich wad i zalet. Był odtworzony film który pokazywał że każdy może zostać Świetym chociaż nie zawsze jest grzeczny i posłuszny.

Michał Grzegorczyk