AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Zasady, kryteria oraz dokumenty wymagane podczas procesu rekrutacji

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się zgodnie z:

Zarządzeniem Nr 9/2019 Burmistrza Strykowa z dnia 29 stycznia 2019 r.

w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Stryków na rok szkolny 2019/2020

Deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym na rok szkolny 2019/2020 należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od dnia 22.02.2019r do dnia 28.02.2019r .

Rekrutacja do klas pierwszych w Szkole Podstawowej im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się zgodnie z:

Zarządzeniem Nr 9/2019 Burmistrza Strykowa z dnia 29 stycznia 2019 r.

Kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły przyjmowani są z urzędu na podstawie karty zgłoszenia kandydata.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach składają wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.

Deklaracja dotycząca kontynuowania wychowania przedszkolnego

application/msword deklaracja_przedszlole_2019.doc (29.7 kB)

Wniosek o przyjęcie kandydata do oddziału przedszkolnego

application/msword wniosek_przedszkole_2019.doc (78.3 kB)