Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Właśnie podczas ferii powinno się pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które należy przestrzegać w czasie wolnym od szkoły.

Dziś w naszej szkole odbyła się pogadanka z panem policjantem na temat "Bezpiecznych ferii zimowych". Na wstępie omówione zostały formy spędzania czasu wolnego, a następnie zaapelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie (choć na razie za oknem go nie widać). Przestrzegał uczniów przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również ostrzegał dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Na zakończenie życzył wszystkim przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.