Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Właśnie podczas ferii powinno się pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które należy przestrzegać w czasie wolnym od szkoły.

Dziś w naszej szkole odbyła się pogadanka z panem policjantem na temat "Bezpiecznych ferii zimowych". Na wstępie omówione zostały formy spędzania czasu wolnego, a następnie zaapelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie (choć na razie za oknem go nie widać). Przestrzegał uczniów przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również ostrzegał dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Na zakończenie życzył wszystkim przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.