Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Arena Młodych 2020

27 lutego uczniowie naszej szkoły z klasy VII i VIII wraz z opiekunami: p. dyrektor E. Piórkowską oraz p. katechetą Z. Motylem udali się do łódzkiej Atlas Areny, gdzie – już po raz trzeci – odbyło się największe doroczne spotkanie ewangelizacyjne zatytułowane Arena Młodych. W trakcie spotkanie nie zabrakło tańców uwielbiających Boga, wspólnie śpiewanych pieśni, słuchania Słowa Bożego oraz wygłoszonej nauki przez ks. arcybiskupa Grzegorza Rysia. Można również było skorzystać z modlitwy wstawienniczej, spowiedzi świętej oraz adoracji Jezusa. Dla wszystkich, którzy chcieli uczestniczyć w Arenie Młodych, a nie mogli tego uczynić z różnych względów, organizatorzy przygotowali transmisję na żywo z tego wydarzenia, którą można było oglądać na kanale YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=f3Pc9P-TlO8 Spotkanie, które rozpoczęło się o godz. 9:00 trwało do godz.13:15 i dla wielu był to piękny czas spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem.