Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

XXIII Finał WOŚP.
Akcja charytatywna organizowana od 23 lat przez Jerzego Owsiaka zawsze organizowana w drugą niedziele stycznia jak co roku zawitała również do naszej szkoły. Dnia 11 stycznia 2015 roku już od godziny 1900 rano uczennice klasy III a i b naszej szkoły jako wolontariuszki i ich pomocnice zbierały pieniążki na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych. Przed Kościołem Parafialnym w Bratoszewicach kwestowali:
Aleksandra Zjawiona, Aleksandra Pelska, Oliwia Kaźmierczak, Natalia Wojtczak, Asia Tomczyk oraz Wiktoria Ferenc kwestująca w Kościele Parafialnym w Niesułkowie.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak wielkiej akcji. ;)

Pelska Ola i Oliwia Kaźmierczak