Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

XXIII Finał WOŚP.
Akcja charytatywna organizowana od 23 lat przez Jerzego Owsiaka zawsze organizowana w drugą niedziele stycznia jak co roku zawitała również do naszej szkoły. Dnia 11 stycznia 2015 roku już od godziny 1900 rano uczennice klasy III a i b naszej szkoły jako wolontariuszki i ich pomocnice zbierały pieniążki na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych. Przed Kościołem Parafialnym w Bratoszewicach kwestowali:
Aleksandra Zjawiona, Aleksandra Pelska, Oliwia Kaźmierczak, Natalia Wojtczak, Asia Tomczyk oraz Wiktoria Ferenc kwestująca w Kościele Parafialnym w Niesułkowie.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak wielkiej akcji. ;)

Pelska Ola i Oliwia Kaźmierczak