Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

XXIII Finał WOŚP.
Akcja charytatywna organizowana od 23 lat przez Jerzego Owsiaka zawsze organizowana w drugą niedziele stycznia jak co roku zawitała również do naszej szkoły. Dnia 11 stycznia 2015 roku już od godziny 1900 rano uczennice klasy III a i b naszej szkoły jako wolontariuszki i ich pomocnice zbierały pieniążki na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych. Przed Kościołem Parafialnym w Bratoszewicach kwestowali:
Aleksandra Zjawiona, Aleksandra Pelska, Oliwia Kaźmierczak, Natalia Wojtczak, Asia Tomczyk oraz Wiktoria Ferenc kwestująca w Kościele Parafialnym w Niesułkowie.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak wielkiej akcji. ;)

Pelska Ola i Oliwia Kaźmierczak