Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Szkolny apel dla Niepodległej

"BIAŁY ORZEŁ WZBIĆ SIĘ NIE MOŻE” to przedstawienie stanowiące trzecią część obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgromadzeni rodzice, uczniowie i pracownicy Szkoły ze wzruszeniem obejrzeli występ artystyczny pt. „Pisk orła białego” w wykonaniu naszych uczniów - przygotowany pod kierunkiem Pani Moniki Kalinowskiej. W trakcie spektaklu młodzi artyści, odwołując się do poezji i prozy z okresu zaborów, przypomnieli lata niewoli Polski i Polaków. Opowieść dopełnił taniec czterech orłów – trzech czarnych symbolizujących zaborców oraz Białego Orła - symbolu niepodległej Ojczyzny. Jego głos - pisk słyszany był nieustannie w duszy Polaków. Nie pozwalał im na utratę nadziei odzyskania utraconej wolności. Podniosły i odświętny nastrój podkreśliła bogata charakteryzacja. Oprawę muzyczną stanowiły pełne emocji, patriotyczne piosenki wzruszająco wykonane przez uczniów. Zgromadzona w sali publiczność z wielką uwagą wsłuchiwała się w słowa płynące ze sceny. Przedstawienie pobudziło do refleksji nad tym, czym dla każdego Polaka jest Ojczyzna.