Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

29 listopada 2012

Przedstawienie profilaktyczne Teatru Zwierciadło Dnia 29 listopada naszą szkołę odwiedził Teatr Zwierciadło z przedstawieniem profilaktycznym dla uczniów gimnazjum. W spektaklu brały udział wszystkie klasy gimnazjalne. Tym razem tematem sztuki były problemy i nałogi z jakimi borykają się ludzie.

zdjęcie miniatura26 listopada 2012

Konkurs dla klas I-III "Lasy to nasze zielone płuca" Dnia 26 listopada 2012 roku odbył się w Koźlu IX Gminny Konkurs dla klas I-III „Lasy to nasze zielone płuca”. Z naszej szkoły pojechało sześć osób z klasy III szkoły podstawowej pod opieką pani Katarzyny Łapacz.

zdjęcie miniatura24 listopada 2012

Bal andrzejkowy Dnia 24.11.2012 roku w naszej szkole odbyły się andrzejki zorganizowane przez OSP Bratoszewice. Zaproszeni na nie zostali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

zdjęcie miniatura22 listopada 2012

Konkurs Piosenki Europejskiej w Plichtowie Dnia 22.XI.12r. odbył się Konkurs Piosenki Europejskiej w Plichtowie. Uczniowie okolicznych gimnazjów i szkół podstawowych prezentowali się w piosenkach wykonywanych w różnych językach europejskich.

zdjęcie miniatura19 listopada 2012

Wyjazd do Atlas Areny na mecz siatkówki Organiki 19 listopada pojechaliśmy ze szkołą do Łodzi na mecz siatkówki kobiet do Atlas Areny. Grała Organika z Białymstokiem. Wygrały łodzianki z wynikiem 3:2.

zdjęcie miniatura