Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

29 listopada 2012

Przedstawienie profilaktyczne Teatru Zwierciadło Dnia 29 listopada naszą szkołę odwiedził Teatr Zwierciadło z przedstawieniem profilaktycznym dla uczniów gimnazjum. W spektaklu brały udział wszystkie klasy gimnazjalne. Tym razem tematem sztuki były problemy i nałogi z jakimi borykają się ludzie.

26 listopada 2012

Konkurs dla klas I-III "Lasy to nasze zielone płuca" Dnia 26 listopada 2012 roku odbył się w Koźlu IX Gminny Konkurs dla klas I-III „Lasy to nasze zielone płuca”. Z naszej szkoły pojechało sześć osób z klasy III szkoły podstawowej pod opieką pani Katarzyny Łapacz.

24 listopada 2012

Bal andrzejkowy Dnia 24.11.2012 roku w naszej szkole odbyły się andrzejki zorganizowane przez OSP Bratoszewice. Zaproszeni na nie zostali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

22 listopada 2012

Konkurs Piosenki Europejskiej w Plichtowie Dnia 22.XI.12r. odbył się Konkurs Piosenki Europejskiej w Plichtowie. Uczniowie okolicznych gimnazjów i szkół podstawowych prezentowali się w piosenkach wykonywanych w różnych językach europejskich.

19 listopada 2012

Wyjazd do Atlas Areny na mecz siatkówki Organiki 19 listopada pojechaliśmy ze szkołą do Łodzi na mecz siatkówki kobiet do Atlas Areny. Grała Organika z Białymstokiem. Wygrały łodzianki z wynikiem 3:2.