Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 20 czerwca 2015 roku odbył się bal gimnazjalny, na którym klasy III gimnazjum mogły bawić
 się razem po raz ostatni. Imprezę zorganizowali uczniowie klas trzecich wraz z rodzicami
 oraz z pomocą nauczycieli.  Przygotowania rozpoczęły się od określenia motywu przewodniego balu, nauki poloneza oraz przygotowania części artystycznej. Po długich naradach trzecioklasiści wybrali motyw „Paryż nocą”. Wszyscy przez kilka tygodni ciężko pracowali, aby w dzień balu gość wchodzący na sale mógł  poczuł się jak w Paryżu. Niezwykle wielką pomocą służyła nam pani Aleksandra Miler, bez której nasza dekoracja nie wyglądałaby tak spektakularnie. :)
Nadszedł w końcu długo wyczekiwany przez nas dzień. Wszyscy goście stawili się punktualnie
o 17:00. Impreza rozpoczęła się od uroczystego przywitania na sali. Następnie wszyscy przeszli
na patio, gdzie uczniowie wraz z wychowawcami klas trzecich i dyrekcją szkoły zatańczyli poloneza. Wszystkim bardzo się podobało, a nagrodą były gromkie brawa. Nad całością czuwała pani Elżbieta Foks, która uczyła młodzież tańca na lekcjach wychowania fizycznego. :)
Po polonezie wszyscy wrócili na salę, gdzie rozpoczęto część artystyczną. Pierwszym punktem było przywitanie gości i wręczenie każdemu z nauczycieli, pracowników szkoły, kwiatów. Następnie każdy z przybyłych nauczycieli, aby o nas nigdy nie zapomniał dostał „souvenir” z krótką dedykacją.
Drugim punktem była część artystyczna przygotowana przez uczniów. Przedstawili oni krótki skecz, który w humorystyczny sposób przedstawiał naukę w szkole. Uczniowie swój występ zakończyli tańcem z maskami, na których były przyklejone zdjęcia twarzy nauczycieli. Gościom bardzo się podobało, co róż wybuchały salwy śmiechu. :)
Po części artystycznej wszyscy udali się, by coś zjeść i nabrać sił na dalszą zabawę.
Bawili się w rytm muzyki z niesamowitym  DJ DawiD i DJ SeBo. :)
Zabawa była świetna! Wszyscy bawili się wspaniale! Tańczyli ile tylko sił w nogach! :)
Niestety około godziny 1 w nocy, mocno zmęczeni uczniowie wrócili do swoich domów.
Był to naprawdę wyjątkowy bal! :) Szkoda tylko, że nie można go powtórzyć…
                                                                                                                                     Pelska Aleksandra.