Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dziś (5.04.17r.) grupa uczniów z Gimnazjum pod opieką p. Elżbiety Foks wybrała się na XVII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki do Łodzi. Uczniowie udali się na Uniwersytet Łódzki, na wydział Biologii i Ochrony Środowiska, gdzie uczestniczyli w pokazach "Kolorowa różnorodność komórek - co z tego może wynikać?". Następnie uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładów na temat możliwości zastosowania drobnoustrojów w leczeniu nowotworów, najdziwniejszych drzew świata oraz znaczeniu gorączki. Po wykładach zostaliśmy zaproszeni przez p. dr Dominikę Drzewiecką na wydział mikrobiologii, gdzie dane nam było poznać różnorodny sprzęt potrzebny do przeprowadzania obserwacji i badań biologicznych. Mieliśmy też okazję skorzystać z nowoczesnych mikroskopów aby obejrzeć preparaty z różnorodnymi bakteriami.