Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 23.09.2015 (środa) 17 uczniów klasy pierwszej otrzymała kamizelki odblaskowe od policjantów ze strykowskiego komisariatu.

Na spotkaniu panowie policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły,jak zachować się kiedy osoba dorosła będzie ich zaczepiała,jak na swej drodze spotkamy psa.

Uczniowie na koniec spotkania mieli możliwość zobaczenia jak wyglądają policyjne kajdanki i ,,pałka''

Spotkanie bardzo się podobało a pierwszaczki na pewno zapamiętają ,że dla swojego bezpieczeństwa noszenie kamizelki odblaskowej o zmroku jest bardzo ważne i obowiązkowe.

BAS