Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 23.09.2015 (środa) 17 uczniów klasy pierwszej otrzymała kamizelki odblaskowe od policjantów ze strykowskiego komisariatu.

Na spotkaniu panowie policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły,jak zachować się kiedy osoba dorosła będzie ich zaczepiała,jak na swej drodze spotkamy psa.

Uczniowie na koniec spotkania mieli możliwość zobaczenia jak wyglądają policyjne kajdanki i ,,pałka''

Spotkanie bardzo się podobało a pierwszaczki na pewno zapamiętają ,że dla swojego bezpieczeństwa noszenie kamizelki odblaskowej o zmroku jest bardzo ważne i obowiązkowe.

BAS