W dniu 23.09.2015 (środa) 17 uczniów klasy pierwszej otrzymała kamizelki odblaskowe od policjantów ze strykowskiego komisariatu.

Na spotkaniu panowie policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły,jak zachować się kiedy osoba dorosła będzie ich zaczepiała,jak na swej drodze spotkamy psa.

Uczniowie na koniec spotkania mieli możliwość zobaczenia jak wyglądają policyjne kajdanki i ,,pałka''

Spotkanie bardzo się podobało a pierwszaczki na pewno zapamiętają ,że dla swojego bezpieczeństwa noszenie kamizelki odblaskowej o zmroku jest bardzo ważne i obowiązkowe.

BAS