Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

19 grudnia 20014

Konkurs na kartkę świąteczną Szkolny konkurs na świąteczną kartkę w języku angielskim.

19 grudnia 2014

Jasełka szkolne Uroczyste Jasełka Szkolne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach.

18 grudnia 2014

Wizyta Mikołaja w oddziale przedszkolnym 18 grudnia Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola.

18 grudnia 2014

Finał akcji "Poduszeczka dla pieseczka" Wspólna akcja ZS nr 2 w Bartoszewicach i OSP Bratoszewice. Jak co roku w naszej szkole organizowana jest akcja „Poduszeczka dla pieseczka” powstała z inicjatywy p. Barbary Antczak- Sadowskiej oraz p. Elżbiety Foks.

18 grudnia 2014

Świąteczna wizyta w Popowie W czwartek nasi uczniowie spędzili bardzo miłe przedpołudnie w Zespole Szkół w Popowie Głowieńskim.