Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

19 grudnia 20014

Konkurs na kartkę świąteczną Szkolny konkurs na świąteczną kartkę w języku angielskim.

19 grudnia 2014

Jasełka szkolne Uroczyste Jasełka Szkolne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach.

18 grudnia 2014

Wizyta Mikołaja w oddziale przedszkolnym 18 grudnia Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola.

18 grudnia 2014

Finał akcji "Poduszeczka dla pieseczka" Wspólna akcja ZS nr 2 w Bartoszewicach i OSP Bratoszewice. Jak co roku w naszej szkole organizowana jest akcja „Poduszeczka dla pieseczka” powstała z inicjatywy p. Barbary Antczak- Sadowskiej oraz p. Elżbiety Foks.

18 grudnia 2014

Świąteczna wizyta w Popowie W czwartek nasi uczniowie spędzili bardzo miłe przedpołudnie w Zespole Szkół w Popowie Głowieńskim.