Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

19 grudnia 20014

Konkurs na kartkę świąteczną Szkolny konkurs na świąteczną kartkę w języku angielskim.

19 grudnia 2014

Jasełka szkolne Uroczyste Jasełka Szkolne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach.

18 grudnia 2014

Wizyta Mikołaja w oddziale przedszkolnym 18 grudnia Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola.

18 grudnia 2014

Finał akcji "Poduszeczka dla pieseczka" Wspólna akcja ZS nr 2 w Bartoszewicach i OSP Bratoszewice. Jak co roku w naszej szkole organizowana jest akcja „Poduszeczka dla pieseczka” powstała z inicjatywy p. Barbary Antczak- Sadowskiej oraz p. Elżbiety Foks.

18 grudnia 2014

Świąteczna wizyta w Popowie W czwartek nasi uczniowie spędzili bardzo miłe przedpołudnie w Zespole Szkół w Popowie Głowieńskim.