Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

#DzieciUcząRodziców

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej - „Dzieci uczą rodziców”. Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, popularyzacja postaw proekologicznych czy promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy, które były przedmiotem lekcji. W ramach akcji nasze dzieci z przedszkola i klas I-III będą co miesiąc otrzymywać materiały dydaktyczne do przeprowadzenia zajęć na konkretny temat. Każda lekcja będzie składać się z dwóch części: w pierwszej nauczyciele wprowadzą dzieci w tematykę zajęć, a w drugiej – najmłodsi otrzymają zadanie do wykonania.
Lekcja "Młody ekolog" to fascynująca podróż po wskazówkach o tym, jak dbać o naszą piękną planetę.