Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Warsztaty plastyczne "Ustami malowane"

Uczennice klas VI, VII i VIII – Julia Chylińska, Alina Krzeszewska oraz Ola Wasilewska wraz z Panią Aleksandrą Miller wzięły udział w międzyszkolnych warsztatach plastycznych organizowanych prze Szkołę Podstawową w Dobrej. Gościem warsztatów była Pani Agnieszka malująca pędzlem trzymanym w ustach. Uczestnicy najpierw poznali historię niepełnosprawnej malarki a później sami mogli spróbować jak to jest malować ustami. Każdy z uczniów otrzymał do dyspozycji pędzle, farby oraz płótno i za ich pomocą mógł namalować ustawioną przed nimi martwą naturę.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobny upominek. Ponadto swoje obrazy mogli zabrać ze sobą.