Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Warsztaty plastyczne "Ustami malowane"

Uczennice klas VI, VII i VIII – Julia Chylińska, Alina Krzeszewska oraz Ola Wasilewska wraz z Panią Aleksandrą Miller wzięły udział w międzyszkolnych warsztatach plastycznych organizowanych prze Szkołę Podstawową w Dobrej. Gościem warsztatów była Pani Agnieszka malująca pędzlem trzymanym w ustach. Uczestnicy najpierw poznali historię niepełnosprawnej malarki a później sami mogli spróbować jak to jest malować ustami. Każdy z uczniów otrzymał do dyspozycji pędzle, farby oraz płótno i za ich pomocą mógł namalować ustawioną przed nimi martwą naturę.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobny upominek. Ponadto swoje obrazy mogli zabrać ze sobą.