Warsztaty plastyczne "Ustami malowane"

Uczennice klas VI, VII i VIII – Julia Chylińska, Alina Krzeszewska oraz Ola Wasilewska wraz z Panią Aleksandrą Miller wzięły udział w międzyszkolnych warsztatach plastycznych organizowanych prze Szkołę Podstawową w Dobrej. Gościem warsztatów była Pani Agnieszka malująca pędzlem trzymanym w ustach. Uczestnicy najpierw poznali historię niepełnosprawnej malarki a później sami mogli spróbować jak to jest malować ustami. Każdy z uczniów otrzymał do dyspozycji pędzle, farby oraz płótno i za ich pomocą mógł namalować ustawioną przed nimi martwą naturę.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobny upominek. Ponadto swoje obrazy mogli zabrać ze sobą.