Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Uczniowie gimnazjum wraz ze swymi opiekunami – panem katechetą oraz panią dyrektor udali się 16 września na pielgrzymkę do Torunia.

Najpierw skorzystaliśmy z uroków miasta i w sposób niekonwencjonalny zwiedziliśmy je. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na czteroosobowe zespoły, które rozpoczęły grę miejską. Uczniowie mieli za zadanie między innymi: napisać i dotrzeć do kościoła, w którym został ochrzczony Mikołaj Kopernik, zrobić grupowe zdjęcie pod Krzywą Wieżą, zdobyć pieczątkę lub podpis pracownika Informacji turystycznej, dowiedzieć się i napisać historię toruńskiego Flisaka, przepisać napis jaki widnieje na gzymsie pomnika najsłynniejszego polskiego astronoma oraz zjeść paczkę pierników. Następnie prejechaliśmy do kampusu Wyższej Szkoły Społecznej i Medialnej. Dołączyliśmy tam do młodzieży, która przybyła z całej archidiecezji łódzkiej by wraz z księdzem arcybiskupem Markiem Jędraszewskim dziękować za tegoroczne Światowe Dni Młodzieży. Na świeżym powietrzu zjedliśmy obiad, zwiedziliśmy uczelnię, w której uczestniczyliśmy w warsztatach dziennikarsko – telewizyjnych oraz sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Następnie o godzinie 15:00 sanktuarium wypełniło się ponad 1200 młodymi uczestnikami na wspólnej modlitwie do Bożego Miłosierdzia oraz na Mszy świętej.

Po uczcie duchowej, edukacyjnej i turystycznej wróciliśmy do Bratoszewic.

 

-oprac. Zbigniew Motyl

Więcej na: https://www.youtube.com/watch?v=WN26VDcD_Yo&feature=youtu.be

http://archidiecezja.lodz.pl/new/?news_id=53da8007fe1dcf7d3854ca9652e33b2e