W dniu 28.11(sobota) 2015 już po raz 7 został zorganizowany Bal Andrzejkowy przez OSP Bratoszewice dla uczniów ZSNr2 w Bratoszewicach. W tym roku na balu bawiło się prawie 100 uczniów.

W godzinach 10-12 bal był przygotowany dla uczniów Szkoły Podstawowe i przedszkolaków a w godzinach 12-14 dla uczniów gimnazjum.

Strażacy jak co roku zadbali o oprawę muzyczną i słodki poczęstunek.

Uczniowie bawili się bardzo dobrze, chętnie uczestniczyli w konkursach i zabawach.

Do zabawy również byli zapraszani rodzice którzy wspaniali integrowali się z nauczycielami i uczniami.

Taka wspólna zabawa to wspaniały pomysł, aby razem z dzieckiem spędzić sobotnie przedpołudnie -powiedziała mama Oliwki z klasy II SP.