Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

28 lutego 2011

Uroczyste pożegnanie z Wicedyrektorem Krzysztofem Fortuną Dnia 28 lutego 2011 roku uroczyście pożegnaliśmy naszego wice dyrektora pana Krzysztofa Fortunę, kończącego pracę w Zespole Szkół nr 2.

27 lutego 2011

Uroczystości w Dobrej Dnia 27.02.2011 roku w Dobrej odbyły się uroczystości upamiętniające 148 rocznice bitwy pod Dobrą. W uroczystości tej naszą szkołę wraz z pocztem sztandarowym reprezentowali: Anna Chmurska, Karolina Gracik, Agnieszka Król, Kacper Kubicki i Sylwester Dworczyk wraz z Panią Dyrektor.

27 lutego 2011

Rajd pieszy PTTK "49 Rajd Szlakiem Powstania Styczniowego" Dnia 27.02.11 roku uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Bratoszewicach wzięli udział w rajdzie Szlakiem Powstania Styczniowego 1863r., który odbył się w okolicach Dobrej.