Dnia 26.06.2014r o godzinie 15.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla klas III gimnazjum.
Na uroczystość przybyła dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie klas drugich.  Temu wydarzeniu towarzyszyły mieszane uczucia. Trochę radości, ale przeważał smutek i łzy. Ciężko było się rozstać po trzech latach spędzania czasu razem. Klasy drugie pożegnały na wesoło absolwentów oraz obdarowały ich drobnym upominkiem i życzeniami. Klasy trzecie przygotowały część artystyczną, w której znalazły się nagany dla wszystkich pracowników szkoły, ale również podziękowania i pożegnanie. Po uroczystości nadszedł czas na pożegnanie. Nie trudno było zauważyć wśród świeżó upieczonych absolwentów naszej szkoły smutek, żal i łzy. Ciężko było również rozstać się z ukochanymi nauczycielami a najbardziej z wychowawcami. Myślę, że każdy będzie powracał do tych wspólnie spędzonych w gimnazjum miłych chwil.

Gorąco pozdrawiam, z ostatniego artykułu :)

Sylwia Przybysz