Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 26.06.2014r o godzinie 15.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla klas III gimnazjum.
Na uroczystość przybyła dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie klas drugich.  Temu wydarzeniu towarzyszyły mieszane uczucia. Trochę radości, ale przeważał smutek i łzy. Ciężko było się rozstać po trzech latach spędzania czasu razem. Klasy drugie pożegnały na wesoło absolwentów oraz obdarowały ich drobnym upominkiem i życzeniami. Klasy trzecie przygotowały część artystyczną, w której znalazły się nagany dla wszystkich pracowników szkoły, ale również podziękowania i pożegnanie. Po uroczystości nadszedł czas na pożegnanie. Nie trudno było zauważyć wśród świeżó upieczonych absolwentów naszej szkoły smutek, żal i łzy. Ciężko było również rozstać się z ukochanymi nauczycielami a najbardziej z wychowawcami. Myślę, że każdy będzie powracał do tych wspólnie spędzonych w gimnazjum miłych chwil.

Gorąco pozdrawiam, z ostatniego artykułu :)

Sylwia Przybysz