Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

27 kwietnia 2017

Apel z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja W dniu 26 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Bratoszewicach odbył się uroczysty apel poświęcony rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja.

27 kwietnia 2017

Festiwal Nauki w ZSL w Głownie 27 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy III gimnazjum uczestniczyli w Festiwalu Nauki w Zespole Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie.

25 kwietnia 2017

Czwartki lekkoatletyczne w Łowiczu Dnia 25.04.2017r. w Łowiczu odbył się pierwszy w rundzie wiosennej czwartek lekkoatletyczny, w których startowali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach.

24 kwietnia 2017

Konkurs "Jestem świadomym konsumentem dbam o swoje finanse” 24 kwietnia 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu pt. „Jestem świadomym konsumentem – dbam o swoje finanse”.

22 kwietnia 2017

Dzień Ziemi W dniu 22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach przyłączyli się do akcji..