Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 27 lutego odbył się etap rejonowy XI Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku uczniowie poznawali Ewangelię św. Mateusza. Celem Konkursu było zachęcenie dzieci klas IV - VI do lektury Pisma Świętego a przez to pogłębienie wiary i właściwe kształtowanie postaw uczniów Chrystusa. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 164 uczniów, którzy rywalizowali w dwóch rejonach: łódzkim i piotrkowskim. Naszą szkołę w tym etapie reprezentowali: Szymon Kosma, Lidia Piestrzeniewicz oraz Patryk Fortuna. Z naszej szkoły do ostatniego etapu dostał się Szymon, który zajął bardzo wysokie - 4 miejsce. Można dodać, że spośród czwartoklasistów zajął miejsce I. W finale uczestniczyło ok 70 osób m.in. z Łodzi, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Łasku, Widawy, ... Ogromne brawa i gratulacje dla Szymka.