Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 27 lutego odbył się etap rejonowy XI Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku uczniowie poznawali Ewangelię św. Mateusza. Celem Konkursu było zachęcenie dzieci klas IV - VI do lektury Pisma Świętego a przez to pogłębienie wiary i właściwe kształtowanie postaw uczniów Chrystusa. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 164 uczniów, którzy rywalizowali w dwóch rejonach: łódzkim i piotrkowskim. Naszą szkołę w tym etapie reprezentowali: Szymon Kosma, Lidia Piestrzeniewicz oraz Patryk Fortuna. Z naszej szkoły do ostatniego etapu dostał się Szymon, który zajął bardzo wysokie - 4 miejsce. Można dodać, że spośród czwartoklasistów zajął miejsce I. W finale uczestniczyło ok 70 osób m.in. z Łodzi, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Łasku, Widawy, ... Ogromne brawa i gratulacje dla Szymka.