Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Tematem warsztatów plastycznych, które odbyły się w dniu 8.12.2014 była nauka i wykonanie wieńca bożonarodzeniowego. Na warsztaty zgłosiło się 12 uczennic: z klasy pierwszej SP : Marta Skowrońska z klasy IV Ola Burtka i Lidka Piestrzeniewicz z klasy V Zuzia Piotrowska i Wiktoria Piechucka z Klasy VI Julka Frątczak i Martynka Mrzygód i dziewczęta z III gimnazjum Wiktoria Ferenc , Ania Burtka i Ola Pelska. Zajęcia prowadziły plastyczki p. Ewa Czyżewska i Barbara Antczak-Sadowska, a pomysłodawcą tych warsztatów był pan kierownik Domu Kultury w Niesułkowie Jarosław Eliasz. Dziewczęta podczas wykonywania swoich wieńców wykazały się dużą kreatywnością. Używały ciekawych wyrobów do dekoracji takich jak: wstążek, liści, orzechów, szyszek, makaronu, suszonych kawałków pomarańczy, cynamonu. Łącząc te elementy z ,,sianowym’’ wieńcem powstawały prawdziwe dzieła sztuki, które można zobaczyć na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Warsztaty trwały 3 godziny i odbywały się po zajęciach lekcyjnych.

B.A.S