Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Tematem warsztatów plastycznych, które odbyły się w dniu 8.12.2014 była nauka i wykonanie wieńca bożonarodzeniowego. Na warsztaty zgłosiło się 12 uczennic: z klasy pierwszej SP : Marta Skowrońska z klasy IV Ola Burtka i Lidka Piestrzeniewicz z klasy V Zuzia Piotrowska i Wiktoria Piechucka z Klasy VI Julka Frątczak i Martynka Mrzygód i dziewczęta z III gimnazjum Wiktoria Ferenc , Ania Burtka i Ola Pelska. Zajęcia prowadziły plastyczki p. Ewa Czyżewska i Barbara Antczak-Sadowska, a pomysłodawcą tych warsztatów był pan kierownik Domu Kultury w Niesułkowie Jarosław Eliasz. Dziewczęta podczas wykonywania swoich wieńców wykazały się dużą kreatywnością. Używały ciekawych wyrobów do dekoracji takich jak: wstążek, liści, orzechów, szyszek, makaronu, suszonych kawałków pomarańczy, cynamonu. Łącząc te elementy z ,,sianowym’’ wieńcem powstawały prawdziwe dzieła sztuki, które można zobaczyć na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Warsztaty trwały 3 godziny i odbywały się po zajęciach lekcyjnych.

B.A.S