Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 22.05.2014 po raz XIV odbył się Gminny Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej w ZSnr2 w Bratoszewicach. Do konkursu przystąpiły cztery szkoły:
Szkoła Podstawowa w Dobrej
Szkoła Podstawowa w Strykowie
Szkoła Podstawowa przy ZSnr1 w Strykowie
Szkoła Podstawowa przy ZSnr2 w Bratoszewicach.
Uczestnicy zmagali się z rozwiązaniem testu z 20 pytaniami wiedzowymi na temat Unii Europejskiej,przyporządkowaniu  obiektu architektonicznego do państwa i podanie miasta w którym się znajduje,oraz udzieleniu poprawnej odpowiedzi na 3 pytania związane z historią i działalnością Unii Europejskiej.
Tegorocznymi zdobywcami trzech pierwszych miejsc były uczennice Szkoły Podstawowej w Dobrej.
I miejsce zajęła Lena Zaręba
II Kamila Rogulska
III Gabriela Bryszewska do konkursu uczennice przygotowywała pani Jolanta Lis.
Sponsorem tegorocznych nagród na konkurs był Wydział promocji Miasta i Gminy Stryków za co dziękujemy bardzo.