Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W związku ze zdobyciem przez Małgorzatę Jakóbiec tytułu halowej Mistrzyni Polski w skoku wzwyż w kategorii U12, w dniu 21 listopada zorganizowany został apel dla całej społeczności szkolnej aby wyrazić słowa uznania i dumy dla naszej skoczkini. Na samym początku zabrała głos pani dyrektor Ewa Piórkowska, która pogratulowała Małgorzacie, wręczyła upominek wraz dyplomem a reszta zgromadzonych biła długie, gromkie brawa. Później rozbrzmiała się muzyka "We are the champions", nad głową Gosi rozsypały się kolorowe konfetti i rozpoczął się wspólny taniec. Na zakończenie uwieczniliśmy te radosne chwile wspólną fotografią.
Naszej lekkoatletce życzymy dalszych sukcesów i silnego ducha walki!
Ogromne gratulacje!
Małgosiu jesteśmy z ciebie dumni!