Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W związku ze zdobyciem przez Małgorzatę Jakóbiec tytułu halowej Mistrzyni Polski w skoku wzwyż w kategorii U12, w dniu 21 listopada zorganizowany został apel dla całej społeczności szkolnej aby wyrazić słowa uznania i dumy dla naszej skoczkini. Na samym początku zabrała głos pani dyrektor Ewa Piórkowska, która pogratulowała Małgorzacie, wręczyła upominek wraz dyplomem a reszta zgromadzonych biła długie, gromkie brawa. Później rozbrzmiała się muzyka "We are the champions", nad głową Gosi rozsypały się kolorowe konfetti i rozpoczął się wspólny taniec. Na zakończenie uwieczniliśmy te radosne chwile wspólną fotografią.
Naszej lekkoatletce życzymy dalszych sukcesów i silnego ducha walki!
Ogromne gratulacje!
Małgosiu jesteśmy z ciebie dumni!