Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W pierwszy dzień wakacji (29.06.2014r. ) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Bratoszewicach uczestniczyli w nietypowym wydarzeniu- udali się na gminne zawody sportowo pożarnicze. W tym roku organizacja przypadła miejscowości Swędów. W skład naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej wchodzili uczniowie z podstawówki: Hubert Miśkiewicz, Wojtek Boncela, Bartek Mikucki, Wiktor Sasin, Dominik Koszelski, Bartek Pietrucha- dowódca naszej drużyny oraz uczniowie z gimnazjum Aleksandra Pelska, Krzystof Pelski i Szymon Mroczek. Nasza drużyna powstała dzięki Ochotniczej straży Pożarnej w Bratoszewicach i pomocy Zespołu Szkół nr. 2 w Bratoszewicach. Naszymi opiekunami byli p. Łukasz Kaźmierczak i  druh Zbigniew Miśkiewicz, którzy włożyli duży wkład w przygotowanie i powstanie naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej. 
    Na miejscu stawiliśmy się o godzinie 9, natomiast oficjalne rozpoczęcie zwodów nastąpiło o godzinie 9;30 przez Komendanta Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Strykowie druha Jana Strzeleckiego.  W zawodach udział brały kolejno młodzieżowe drużyny pożarnicze-OSP Lipka i OSP Bratoszewice-, żeńskie drużyny pożarnicze (4) i męskie drużyny pożarnicze (10), w których można było zobaczyć wiele absolwentek i absolwentów naszej szkoły w Bratoszewicach. Po oficjalnym rozpoczęciu pierwszą konkurencją, nie punktowaną była musztra. Nie wszystkie drużyny brały w niej udział. Za najlepiej wykonaną musztrę można było otrzymać puchar.  Drugą konkurencją był bieg sztafetowy z przeszkodami. Jako pierwsza wystartowała drużyna z Lipki, w której można było dostrzec wielu uczniów z naszej szkoły, następnie nasza drużyna. W tej konkurencji nie byliśmy o wiele gorsi od Lipki- czas Lipki wynosił 1;30, a nasz 1;32. Trzecią konkurencją było rozwinięcie bojowe, kolejność występowania drużyn była ta sama. Tutaj szczęście nie zbyt nam sprzyjało- czas Lipki wynosił 00;50, a nasz 00;73. Warto jednak pamiętać, że były to nasze pierwsze zawody a Lipka startowała już po raz drugi. Myślimy, że jak na pierwszy raz poszło nam bardzo dobrze.  Wszystkie konkurencje rozgrywane były według regulaminu CTiF. Po zakończeniu naszych konkurencji czekał nas słodki poczęstunek zorganizowany przez  OSP Bratoszewice, natomiast zarząd miejsko-gminny ochotniczej straży pożarnej w Strykowie zaprosił nas na grochówkę z kiełbaską. Po skończonym posiłku odebraliśmy nagrody. 
    Wszystkim bardzo się podobało. Szczęśliwi i uśmiechnięci ze srebrnymi medalami na szyi wróciliśmy do domu. Na następny rok będziemy starać się o złoto! ;)
                                                                                                            Pelska Ola.