Wpłata na obiady
za październik wynosi:
66,00 zł

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

30 stycznia 2013

Konkurs "Mój Patron" Uczniowie naszej szkoły z klas I - VI mieli możliwość uczestnictwa w konkursie plastycznym i multimedialnym pt. „MÓJ PARTON POMAGA MI OSIĄGNĄĆ ŚWIĘTOŚĆ” organizowanym przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Łódzkiej.

zdjęcie miniatura30 stycznia 2013

Udział w konkursie "140 książek na 140 lecie WAM" W listopadzie 2012 roku nasza szkoła włączyła się do konkursu „140 książek na 140-lecie Wydawnictwa WAM”. Odbywał się on w dwóch etapach...

zdjęcie miniatura29 stycznia 2013

Konkurs plastyczny "Święta Faustyna" Uczniowie naszej szkoły wysłali prace na konkurs plastyczny organizowany przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Łódzkiej oraz Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi.

zdjęcie miniatura24 stycznia 2013

VII ARCHIDIECEZJALNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ Już po raz kolejny uczniowie szkoły podstawowej z klas IV – VI mieli możliwość uczestnictwa w konkursie biblijnym organizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Łodzi.

zdjęcie miniatura21 stycznia 2013

Dzień Babci i Dziadka Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka...

zdjęcie miniatura