Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

30 kwietnia 2016

Projekt edukacyjny "W jakim stopniu j.francuski wpłynął na j.polski?" W kwietniu grupa uczniów z klasy II a w ramach projektu edukacyjnego przeprowadziła w szkole podstawowej lekcje dotyczące zapożyczeń z j. francuskiego.

29 kwietnia 2016

VII Ogólnopolski Konkurs Multimedialny Z naszej szkoły uczeń Miłosz Kalinowski jako jedyny ze szkoły wziął udział w konkursie. Jego praca  zakwalifikowała się do finału. ..

27 kwietnia 2016

Warsztaty plastyczne w Dobrej W dniu 27.04.2016 uczniowie klas IV-V udali się na wiosenne warsztaty plastyczne organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej.

29 kwietnia 2016

Koncert profilaktyczny 26 kwietnia 2016roku odbył się koncert profilaktyczny Wiesława ,,Blachy” Błażkiewicza.

22 kwietnia 2016

Pożegnanie majora Łupaszki Dnia 22 kwietnia 2016 roku przedstawiciele Zespołu Szkół nr 2 w Bratoszewicach przyłączyli się do pożegnania jednego z żołnierzy wyklętych – majora Zygmunta Szendzielarza ps. „Łupaszka”.