Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Feryjny wyjazd uczniów Zsnr2 z Bratoszewic na ,,Pingwiny z Madagaskaru .

Uczniowie klasy I-V w sumie 40 osób i 4 opiekunki w dniu 3.2.2015 wybrały się do kina Ciemna City w Łodzi na film Pingwiny z Madagaskaru. Film opowiadał o najsłynniejszych i najzabawniejszych tajnych agentach na świecie : Skiperze, Kowalskim, Rico i Szeregowym. Elitarni agenci dołączają do tajemniczej organizacji, na czele której stoi wierny jak pies agent Utajniony. Wspólnie muszą stawić czoło złoczyńcy znanemu jako Oktawiusz Mackiewicz, który planuje zniszczyć resztę świata i pewnie by się mu to udało, gdyby nie na nasze Pingwiny, które postanawiają pokrzyżować mu szyki. A w jaki sposób to zrobią to już nie zdradzimy ,tylko zaproponujemy wyjście do kina, bo warto…Po obejrzeniu filmu cała nasza grupa wybrała się na jedzonko do Mc Donalds. Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych zadowoleni wróciliśmy do szkoły dobrze po godzinie piętnastej. Kolejny drugi już dzień feryjny minął bardzo interesująco i wyjazdowo.

BA-S .