Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Międzynarodowy Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Blisko 250 młodych sportowców z Polski, Estonii, Litwy, Słowacji i Węgier wzięło udział w XIV Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym, który odbył się 18 czerwca na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Łowicz był gospodarzem lekkoatletycznej imprezy już czwarty rok z rzędu. Przed rozpoczęciem zawodów reprezentacje przemaszerowały ulicami miasta z Nowego Rynku na stadion. Na starcie pojawili się zawodnicy urodzeni w latach 2006-2008 i młodsi. Podobnie jak to ma miejsce podczas Czwartków lekkoatletycznych, sportowcy rywalizowali w konkurencjach biegowych: na dystansie 60, 300, 600 (dziewczęta) / 1000 metrów (chłopcy) oraz w konkurencjach technicznych: skoku w dal, wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową. Nie mogło na tej imprezie zabraknąć uczniów z naszej szkoły. Małgosia Jakóbiec ukończyła konkurs skoku wzwyż na wysokim 3 miejscu, uzyskując wynik 155 cm. Szymon Kosma, który startował w biegu na 1000 metrów uplasował się na 5 miejscu z czasem 3.13,53. Szymon poprawił swój rekord życiowy na otwartym stadionie o 3 sek. Dziękujemy za piękną rywalizację sportową i dostarczone emocje! Cieszymy się z Waszych bardzo wysokich wyników! Gratulujemy!!!