Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Międzynarodowy Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Blisko 250 młodych sportowców z Polski, Estonii, Litwy, Słowacji i Węgier wzięło udział w XIV Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym, który odbył się 18 czerwca na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Łowicz był gospodarzem lekkoatletycznej imprezy już czwarty rok z rzędu. Przed rozpoczęciem zawodów reprezentacje przemaszerowały ulicami miasta z Nowego Rynku na stadion. Na starcie pojawili się zawodnicy urodzeni w latach 2006-2008 i młodsi. Podobnie jak to ma miejsce podczas Czwartków lekkoatletycznych, sportowcy rywalizowali w konkurencjach biegowych: na dystansie 60, 300, 600 (dziewczęta) / 1000 metrów (chłopcy) oraz w konkurencjach technicznych: skoku w dal, wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową. Nie mogło na tej imprezie zabraknąć uczniów z naszej szkoły. Małgosia Jakóbiec ukończyła konkurs skoku wzwyż na wysokim 3 miejscu, uzyskując wynik 155 cm. Szymon Kosma, który startował w biegu na 1000 metrów uplasował się na 5 miejscu z czasem 3.13,53. Szymon poprawił swój rekord życiowy na otwartym stadionie o 3 sek. Dziękujemy za piękną rywalizację sportową i dostarczone emocje! Cieszymy się z Waszych bardzo wysokich wyników! Gratulujemy!!!