Wpłata na obiady
za październik wynosi:
66,00 zł

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Zawody "5 milionów"

W dniu 8.04.2016 r. w naszej szkole poraz kolejny odbyły się sportowe zmagania najmłodszych uczniów. W rywalizacji wzięły udział cztery szkoły z: Dobrej, Bratoszewic oraz dwie szkoły ze Strykowa. Na podgrzanie atmosfery i dodanie sił uczestnikom na początku każda drużyna miała za zadanie wymyślić swój własny okrzyk. Uczestnicy z tym wyzwaniem poradzili sobie idealnie.

Przyszedł czas na rozpoczęcie zawodów, jako pierwsi zmierzyli się uczniowie z pierwszych klas, którzy m. in. ścigali się z piłką lekarską w rękach, lub omijali pachołki podczas biegu slalomem.

Następnie wybiła godzina drugoklasistów, ci młodzi sportowcy wykonywali zadania z uzyciem matriałowych woreczków czy też pałeczki sztafetowej. Z kolei trzecioklasisci musieli wykazać się zarówno szybkością jak dużym skupieniem. W swojej konkurencji przenosilli talerzyk z piłeczkami do ping-ponga. Najstarszym uczestnikom, czyli uczniom klasy IV przyszło zmierzyć się ze skakaniem na piłce, co wszystkim nam przyniosło wiele śmiechu i radości. Mimo, że wszyscy zacięcie walczyli do samego końca  zwycięzcą mogła zostać tylko jedna szkoła i tak też sie stało. I miejsce zajęła szkoła nr 2 w Strykowie, II miejsce zdobyła szkoła z Bratoszewic, III miejsce przypadło uczniom z Dobrej, a na czwartej pozycji znalazła się szkoła nr 1 ze Strykowa.

Zgodnie z porządkiem każdej  rywalizacji sportowej rozdane zostały puchary oraz pamiątkowe medale dla każdego uczestnika.

To była prawdziwa dawka pozytywnych emocji  dla wszystkich nas!!!!

                                                                                                                                    Olga Kowalczyk