Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Zawody "5 milionów"

W dniu 8.04.2016 r. w naszej szkole poraz kolejny odbyły się sportowe zmagania najmłodszych uczniów. W rywalizacji wzięły udział cztery szkoły z: Dobrej, Bratoszewic oraz dwie szkoły ze Strykowa. Na podgrzanie atmosfery i dodanie sił uczestnikom na początku każda drużyna miała za zadanie wymyślić swój własny okrzyk. Uczestnicy z tym wyzwaniem poradzili sobie idealnie.

Przyszedł czas na rozpoczęcie zawodów, jako pierwsi zmierzyli się uczniowie z pierwszych klas, którzy m. in. ścigali się z piłką lekarską w rękach, lub omijali pachołki podczas biegu slalomem.

Następnie wybiła godzina drugoklasistów, ci młodzi sportowcy wykonywali zadania z uzyciem matriałowych woreczków czy też pałeczki sztafetowej. Z kolei trzecioklasisci musieli wykazać się zarówno szybkością jak dużym skupieniem. W swojej konkurencji przenosilli talerzyk z piłeczkami do ping-ponga. Najstarszym uczestnikom, czyli uczniom klasy IV przyszło zmierzyć się ze skakaniem na piłce, co wszystkim nam przyniosło wiele śmiechu i radości. Mimo, że wszyscy zacięcie walczyli do samego końca  zwycięzcą mogła zostać tylko jedna szkoła i tak też sie stało. I miejsce zajęła szkoła nr 2 w Strykowie, II miejsce zdobyła szkoła z Bratoszewic, III miejsce przypadło uczniom z Dobrej, a na czwartej pozycji znalazła się szkoła nr 1 ze Strykowa.

Zgodnie z porządkiem każdej  rywalizacji sportowej rozdane zostały puchary oraz pamiątkowe medale dla każdego uczestnika.

To była prawdziwa dawka pozytywnych emocji  dla wszystkich nas!!!!

Olga Kowalczyk