Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Sukces Gosi w XXV Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych

W dniu 16 czerwca na stadionie AZS Łódź odbyły się XXV Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych. Małgorzata Jakóbiec, uczennica klasy VI swoimi niesamowitymi startami w Eliminacjach i Finałach Miejskich wywalczyła prawo startu w Finale Krajowym, w konkurencji skoku wzwyż. Małgosia z wynikiem 155 cm zajęła III miejsce, pokonując 36 rywalek. Ten wynik daje Gosi miejsce w krajowej kadrze lekkoatletów, którzy będą reprezentowali Polskę w Międzynarodowych Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w Łowiczu, w dniu 18 czerwca 2019r. Gratulujemy sukcesu i we wtorek trzymamy kciuki za najważniejszy start!