Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 9.11.17 r. grupa uczniów klas 3 gimnazjum w ramach lekcji techniki pod opieką p. Zbigniewa Motyla udała się do Zespołu Szkół nr 1 w Bratoszewicach. Celem wizyty były warsztaty kulinarne na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie dowiedzieli się jak ważnym posiłkiem jest śniadanie i dlaczego trzeba je spożywać oraz jakie konsekwencje niesie nieregularna i nieurozmaicona dieta. Prelekcję na ten temat przeprowadziła p. Kamila Kina. Kolejną częścią naszego spotkania była część praktyczna - przygotowanie zdrowego śniadania pod okiem uczniów klasy gastronomicznej, wychowanków p. Ewy Piszczyńskiej. Na stole pojawiły się m.in. naleśniki z musem jabłkowym, bruschetta z pomidorkami i mozzarellą, tortilla oraz tosty z jajkiem i warzywami. Na koniec wszyscy przystąpili do degustacji. Było przepyszne!

- K. Stępniak, uczennica kl. III