Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

BIWAK

W dniach 5-6 grudnia uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli pociągiem na biwak organizowany w Łódzkiej szkole. Spędzili niezapomniane chwile z uczniami ze szkół Łodzi i Popowa a także harcerzami z Głowna.Około godziny 21.00 wszystkie szkoły przedstawiły się.Po zapaleniu symbolicznych świec i zakończeniu pierwszej części wszyscy śpiewali piosenki harcerskie przy akompaniamencie gitary. W przerwie można było porozmawiać i poznać się, a następnie nadszedł czas na na odnowienie wspomnień z wajzdu na litwę poprzez obejrzenie zdjęć i prezentacji. Po kolacji każdy mógł obejrzeć film "Czacha dymi" odpocząć lub porozmawiać, a potem znów rozpoczęło się śpiewanie.W sobotę jeszcze przed południem uczestnicy biwaku spotkali się na lodowisku gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności na lodowisku. Wszystkim wychodziło to świetnie pomimo nielicznych upadków. Były to ostatnie wspólne chwile wszystkich uczestników podczas tego spotkania. Po zebraniu pożegnaniu i sił wróciliśmy do domu. Zmęczeni ale z cudownymi wspomnieniami ! Czekamy na kolejny taki wyjazd.

Karolina Florczak