Wpłata na obiady
za październik wynosi:

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

Zajęcia z zapasów

W dniu 04.10.2019 w naszej szkole w ramach programu Kumulacja Aktywności odbyło się spotkanie z mistrzem sportu, utytułowanym zapaśnikiem - Andrzejem Supronem.
Spotkanie, w którym wzięli udział uczniowie ze SP nr 58 w Łodzi, SP w Dobrej, SP nr 1 oraz SP nr 2 ze Strykowa, SP z Koźla oraz oczywiście uczniowie z naszej szkoły wraz z trenerami i nauczycielami w-fu (p. Łukaszem Kaźmierczakiem, p. Elżbietą Foks, p. Wojciechem Zielińskim, p. Jarosławem Majką, p. Maciejem Markiewiczem oraz z p. Sebastianem Balcerkiem) poprowadziła mistrzyni sportu zapaśniczego, trener - p. Anna Słomińska przy udziale trenera Dawida Romanowicza i aktualnego mistrza Polski - Marcina Majki.
W czasie aktywnego warsztatu najpierw dwójka młodych sportowców (Majka, Romanowicz) dała pokaz swoich umiejętności. Następnie przeprowadzono wspólnie krótki trening i rozgrzewkę dla wszystkich chętnych dzieci. Ostatnim punktem programu było spotkanie z mistrzem - p. Andrzejem Supronem oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.
Celem spotkania było przeprowadzenie zajęć sportowych promujących sport jakim są zapasy oraz zaprezentowanie ćwiczeń ogólnorozwojowych wśród dzieci i młodzieży.
Gośćmi specjalnymi byli również przedstawiciele władz naszej gminy: Burmistrz Strykowa p. Witold Kosmowski, z-ca Burmistrza Strykowa p. Tamara Barańska-Kiemaczyńska, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu - p. Anna Sasin oraz reporterzy z TVP 3 Łódź.