Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

”…Spotkanie przy stole wielkanocnym pozwala pielęgnować świąteczne tradycje

i przekazywać je z pokolenia na pokolenie…”

I w przedszkolu przy ZS nr 2 w Bratoszewicach rodzinnie i z tradycjami spędzamy święta.

Dnia 31 marca 2015 r. odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania: obierały jajka, układały produkty na talerzyki, rozkładały serwetki, sztućce oraz charakterystyczne elementy świąt czyli rzeżuchę, żonkile itp. Następnie wszyscy usiedli do bogato zastawionego stołu, by złożyć sobie życzenia i wspólnie delektować się świątecznymi przysmakami. Ten dzień miał wyjątkowy charakter, chociażby z tego względu, że jakimś cudem do każdego plecaczka wskoczył czekoladowy zajączek.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

życzą przedszkolaki wraz z p. Agnieszką i p. Olą