Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 1 czerwca 2017 r. klasy I – III pojechały na wycieczkę jednodniową Uniejów – Kłodawa – Łęczyca. Pierwszym punktem naszej wycieczki był punkt widokowy na tamie w Jeziorsku.W Uniejowie zwiedzaliśmy ruiny starego zamku oraz zachowany w dobrym stanie dziedziniec. Podziwialiśmy zamek w Łęczycy i wysłuchaliśmy legendy o diable Borucie. Największe wrażenie zrobiła na nas kopalnia soli w Kłodawie. W kopalni zjechaliśmy 600 m pod ziemie wyposażeni w żółte kaski. Zwiedzaliśmy długie korytarze, zachwycając się kolorami ścian solnych. Słuchaliśmy ciekawej historii kopalni oraz legendy o św. Kindze opowiadanej przez pana przewodnika. Z wieloma niezapomnianymi wrażeniami wróciliśmy na powierzchnię ziemi. W sklepiku obok kopalni kupiliśmy pamiątki dla swoich najbliższych. Zmęczeni ,ale zadowoleni przyjechaliśmy do Bratoszewic, gdzie czekali na nas rodzice.